TikTok Now

TikTok
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AMMYY

TikTok Now indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Kullanıcıların arkadaşlarını takip edebileceği ve fotoğraf gibi içerikler paylaşabileceği TikTok Now, 2022 yılı itibariyle yayınladı. TikTok tarafından güçlendirilmesi ve tanıtılması nedeniyle kısa süre içerisinde yeni bir akım haline gelen TikTok Now’u Android işletim sistemini kullanan cihazlarınıza hemen indirebilir ve bu akıma sizler de dahil olabilirsiniz.

TikTok Now indir

TikTok Now indirmek isteyenlerin TikTok Now indir adımlarını takip etmesi yeterli olmaktadır. Kısa süre içerisinde indirilecek ve telefona kurulacak olan Android uygulaması, böylece kullanıma hazır hale gelecektir. TikTok Now uygulamasının kullanılması sırasında ise kullanıcıların aldığı bildirimleri takip etmesi ya da kendi istediği zamanlarda içerik paylaşması yeterli.

TikTok Now nasıl kullanılır?

TikTok Now kullanmak isteyen kullanıcıların özellikle uygulamayı takip ederek paylaşımlar yapması durumu çok daha eğlenceli hale getiriyor. Uygulama tarafından gönderilen bildirimlerde, kullanıcılardan fotoğraf ya da video paylaşılması isteniyor. Ancak bu konudaki en önemli detay bildirimin 3 dakikalık bir süreye sahip olması.

Kullanıcıların bu 3 dakika içerisinde paylaşım yapması gerekiyor. Diğer sosyal medya ağlarında fotoğraflarının çekilmesi, üzerinde Photoshop gibi farklı işlemlerin yapılması ve daha iddialı hale getirilmesi esas olsa da TikTok Now anlık fotoğraflara odaklanıyor. Cihazların ön ya da arka kamerasını kullanarak çekim yapabilecek olan kullanıcılar, dilerse 10 saniyelik video dilerse de gerçek zamanlı fotoğraflarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşabiliyor.

Bağlantı kurmanın yeni bir yolu olarak tanımlanan TikTok Now, kullanıcıların daha doğal halleri ile sosyal medya ağlarında yer almasını sağlayacak bir proje. Duyurulduğu andan itibaren dünya genelinde popülerlik yakalayan uygulama, kısa süre içerisinde en çok indirilenler arasında yer aldı. TikTok Now Android uygulamasını sizler de telefonunuza hemen indirebilir ve bu yeni akıma dahil olabilirsiniz.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

TikTok Now indir