TikTok Now

Sosyal Medya
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0 bytes
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici

TikTok Now indir. Hava Durumu kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

TikTok tarafından geliştirilen TikTok Now uygulaması, App Store'da yerini aldı. Sosyal medya denildiğinde tüm rakiplerinin önüne geçmeyi başaran ve kısa süre içerisinde dünya genelinde en çok kullanılan uygulamalardan birisi haline gelen TikTok, bu başarısını farklı bir uygulama ile pekiştirmek istiyor. Bu kapsamda 2022 yılı itibariyle duyurulan TikTok Now, kullanıcıların gerçek anlarını sosyal medyadaki kullanıcılar ile paylaşmasını hedefliyor. Video ve fotoğraf paylaşılmasını hedefleyen uygulama, hem iOS hem de Android işletim sistemleri ile uyumlu bir şekilde mağazalardaki yerini aldı. Kullanıcılar TikTok Now indir adımlarını takip ederek kolay bir şekilde bu uygulamayı telefonlarına indirebilecek.

TikTok Now indir

TikTok Now’da kullanıcılar günün herhangi bir saatinde 3 dakikalık süresi bulunan bildirimler alıyor. Bu bildirimler sonrasında ise 10 saniyelik bir videonun ya da gerçek zamanlı bir fotoğrafın çekilmesi gerekiyor. Kameranın ön ve arkasını kullanarak yapılabilecek olan bu çekimlerde, kullanıcılar anlık fotoğraflarını böylece takip ettikleri ve kendisini takip eden diğer TikTok Now kullanıcıları ile paylaşabiliyor.

Diğer sosyal medya ağlarında olduğu gibi farklı kullanıcıların takip edilmesi, takip listesinin düzenlenmesi ve takipçi kazanılması gibi durumların yer aldığı TikTok Now’da kullanıcılar paylaştıkları fotoğraflar ile popülerliğini artırabiliyor. Benzer pek çok uygulama bulunduğu gibi TikTok Now ile anlık fotoğraf ve videoların paylaşılacak olunması, sosyal medyayı diğer sosyal medyalardan ayırıyor.

TikTok tarafından desteklenen uygulama, TikTok’un gücü göz önünde bulundurulduğunda kısa süre içerisinde yeni bir akım yaratabilir. Her ne kadar benzer farklı platformlar yer alsa da TikTok tarafından büyük reklamlar yapılarak duyurulan bu uygulamayı sizler de hemen uyumlu iOS cihazınıza indirebilirsiniz. TikTok Now indir adımlarını takip ettikten sonra kısa süre içerisinde telefonunuza uygulama kurulacaktır.

TikTok Now indir